Kariéra

Senior Java Developer

Mesto: Banská Bystrica
Typ: Full-time / TPP / Kontrakt
Odmena: od 1900€ (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta a od dohodnutej formy spolupráce TPP/kontrakt)

Do technologického tímu v Banskej Bystrici hľadáme skúseného Java programátora, ktorého zodpovednosťou bude predovšetkým spolupodieľanie sa na vývoji a návrhu web a enterprise aplikácií pre našich zákazníkov.

Náplň práce

  • vývoj aplikácií a aplikačných modulov na základe technickej špecifikácie
  • spolupodieľanie sa na tvorbe technického návrhu a architektúre riešenia webových a enterprise aplikácií podľa požiadaviek zákazníkov, vrátane zapojenia do odhadovania časovej náročnosti ich implementácie (vývojové / technické úlohy)
  • netradičné technologické výzvy (pokročilé messaging architektúry, dôraz na performance, analýza dát)

Požiadavky

  • prax 5+ rokov na pozícii Java developer
  • nutná znalosť Javy 8+ a technológií Spring / Spring Boot
  • nutná znalosť automatizovaných buildovacích nástrojov Maven alebo Gradle
  • skúsenosti s tvorbou REST API rozhraní a nástrojom Swagger
  • skusenosti s Elasticsearch, Kafka, Docker, Spring Cloud, AWS sú veľkou výhodou
  • skúsenosti s BPM nástrojmi (napr. Camunda, Flowable, …) sú veľkou výhodou
  • nutnosť neustáleho vzdelávania sa v oblasti nových technológií

Ponúkame

  • prácu na dobrých, veľkých a zaujímavých projektoch
  • možnosti práce s najmodernejšími technológiami na produkčných projektoch
  • agilný team a zabehnuté CI/CD (GitLab, Docker, Portainer, Sonar, Jira, …)
  • medzinárodne a technologicky veľmi zaujímavé projekty, nie pásová výroba
  • mladý, dynamický a priateľský kolektív
  • finančné bonusy na workshopy, kurzy, konferencie
  • flexibilný čas a home-office
  • finančný bonus v programe „odporuč svojho známeho“
  • multisport karta – vstup zdarma do vybraných športových a wellness zariadení na celom Slovensku
  • čerstvé ovocie
  • narodeninové voľno
  • pravidelné tímové akcie
  • osobnostný a profesionálny rast

Máš záujem u nás pracovať? Vyplň formulár a my Ťa budeme kontaktovať.

Pridať prílohu
Odoslať formulár
Odoslaním formulára dávate súhlas so spracovaním osobných údajov
Vaša správa bola odoslaná.
Vaša správa nebola odoslaná. Skúste to pozdejšie ešte raz.

Tvoj budúci tím, ktorý sa na teba už teraz veľmi teší

Michal, Software Developer
Palo, Tech Lead & SW Architect
Maťo, Software Developer
Martin, Software Developer
Filip, Software Developer
Dominik, Software Developer

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.