Kariéra

IT Analytik / Projektový manažér

Mesto: Banská Bystrica
Typ: Full-time / TPP / Kontrakt
Odmena: 1.800 € (finálna výška odmeny závisí od skúseností a praxe kandidáta a od formy spolupráce živnosť / tpp)

Do technologického tímu v Banskej Bystrici hľadáme skúseného IT Analytika/ Projektového manažéra.

Náplň práce

Pre-sales fáza:

  • aktívna účasť na prípravnej fáze projektu v spolupráci s obchodným oddelením
  • analýza, návrh a tvorba špecifikácie na základe požiadaviek zákazníka
  • príprava odhadu časového, finančného a realizačného plánu projektu
  • plánovanie projektu po finančnej, organizačnej i koncepčnej stránke
  • stavba pracovného tímu

Analytická fáza:

  • tvorba detailnej analytickej dokumentácie (use cases, procesy, funkčné a nefunkčné požiadavky)
  • spolupodieľanie sa na technickom návrhu riešenia spolu s techleadom / architektom

Fáza realizácie projektu:

  • riadenie a koordinácia projektového teamu
  • plánovanie kapacít na projekte a priebežné sledovanie stavu plnenia úloh
  • komunikácia so zákazníkom v analytických a technických záležitostiach projektu
  • podpora interného teamu a dohľad v priebehu realizácie (vývoj, testovanie, nasadenie)

Požiadavky

Analytické:

  • analytické, koncepčné a kreatívne myslenie
  • znalosť techník a agilných metodík vývoja IT projektov
  • rozhľad v oblasti webových aplikácií a webových portálov
  • znalosť UML, ideálne so znalosťou Enterprise architect

Manažérske:

  • komunikačné schopnosti, schopnosť argumentovať a presviedčať, prezentovať
  • schopnosť viesť a motivovať ľudí
  • schopnosť proaktívne navrhovať a vylepšovať riešenia pre zákazníka
  • snaha porozumieť podstate zákazníckeho biznisu a tak navrhovať riešenie
  • orientácia na klienta, podpora klienta v biznise využitím našich riešení
  • chuť neustále sa učiť nové technológie, doštudovať si rôzne integračné rozhrania
  • aktívny prístup k práci, chuť pracovať a byť pre veci zapálený

Výhodou je:

  • znalosť SQL a databázových systémov
  • znalosť programovacích jazykov (programujeme v PHP a Java)
  • znalosť návrhových vzorov a ich praktické využitie

Ponúkame

  • práca na veľkých a zaujímavých projektoch
  • možnosť práce s najmodernejšími technológiami na produkčných projektoch (Java/SpringBoot, Angular, Laravel, Elasticsearch, Kafka, Apache Spark,…)
  • agilný team a zabehnuté CI/CD (GitLab, Jira, Confluence, Artifactory, …)
  • medzinárodne a technologicky veľmi zaujímavé projekty
  • mladý, dynamický a priateľský kolektív
  • narodeninové voľno
  • flexibilný čas a homeoffice
  • finančný bonus v programe „odporuč svojho známeho“
  • pravidelné tímové akcie
  • osobnostný a profesionálny rast

Máš záujem u nás pracovať? Vyplň formulár a my Ťa budeme kontaktovať.

Pridať prílohu
Odoslať formulár
Odoslaním formulára dávate súhlas so spracovaním osobných údajov
Vaša správa bola odoslaná.
Vaša správa nebola odoslaná. Skúste to pozdejšie ešte raz.

Tvoj budúci tím, ktorý sa na teba už teraz veľmi teší

Dano, Project Manager & Analyst
Palo, Tech Lead & SW Architect
Kamil, CBDO
Laco, Planning Director

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.