Kariéra

Frontend developer

Mesto: Banská Bystrica
Typ: TPP / kontrakt
Odmena: od 1.500 – 2.500 (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta a od dohodnutej formy spolupráce TPP/kontrakt)

Hľadáme šikovného kolegu na pozíciu Frontend Developer pre technologicky zaujímavé projekty s miestom pôsobenia v Banskej Bystrici.

Náplň práce

  • vývoj frontendu portálových a ecommerce riešení zameraných na špičkový UI dizajn, pixel perfect a user experience
  • vývoj aplikačnej logiky s využitím Javascriptu / Vuejs
  • tvorba a údržba opakovane použiteľných komponentov UI rozhrania, šablón a knižníc
  • hľadanie riešení a možností na hranici dnešných frontend technológií, invencia je vítaná
  • úzka spolupráca s back-endovými vývojármi

Požiadavky

  • perfektná znalosť JS, ES6, CSS3/SASS, Bootstrap
  • znalosť Vue / Typescript veľkou výhodou
  • znalosť princípov responzívneho dizajnu a cross browser compatibility
  • veľký dôraz na detaily na frontende (pixel perfect, mikroanimácie a mikrointerakcie, …)
  • skúsenosti s konzumovaním dát z REST webservices v JSON formáte
  • skúsenosti s ďaľšími JS frameworks su vítané (Angular / Ionic / React / …)
  • znalosť PHP / Laravel výhodou
  • písanie kvalitného kódu, dodržiavanie best-practices, chuť učiť sa nové veci a zameriavať sa na výsledok

Ponúkame

  • možnosť práce s najmodernejšími technológiami priamo na produkčných viditeľných projektoch pre veľké značky
  • agilný team a zabehnuté CI/CD (GitLab, Jira, Docker, Nexus, …)
  • medzinárodne a technologicky veľmi zaujímavé projekty, nie pásová výroba
  • mladý, dynamický a priateľský kolektív
  • flexibilný čas a homeoffice
  • finančný bonus v programe „odporuč svojho známeho“
  • narodeninové voľno
  • pravidelné tímové akcie
  • osobnostný a profesionálny rast

Máš záujem u nás pracovať? Vyplň formulár a my Ťa budeme kontaktovať.

Pridať prílohu
Odoslať formulár
Odoslaním formulára dávate súhlas so spracovaním osobných údajov
Vaša správa bola odoslaná.
Vaša správa nebola odoslaná. Skúste to pozdejšie ešte raz.

Tvoj budúci tím, ktorý sa na teba už teraz veľmi teší

Matúš, Software Developer
Dano, Project Manager & Analyst
Jozef, Software Developer
Yurii, Software Developer
Laco, Planning Director

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.